Zawsze w Baccaracie – nasze imprezy!

Strona główna / Aktualności / Zawsze w Baccaracie – nasze imprezy!
Zawsze w Baccaracie – nasze imprezy!

Zawsze w Baccaracie – nasze imprezy!

Piątek i sobota w BCC to czas nielimitowanych wrażeń oraz doskonałej zabawy w rytmie gorących setów. W naszym klubie organizujemy imprezy cykliczne m.in. Walentynki, Andrzejki, Halloween, Mikołajki, można poszaleć z nami w Sylwestra.. Ale to nie wszystko. Baccarat Club to także niezwykłe, spontaniczne eventy których trudno szukać w innym miejscu! 😉

Twój wieczór również może być niezapomniany! Na specjalne życzenie tworzymy imprezy od A do Z – pełna oprawa muzyczna – DJ oraz uznani muzycy, catering (ciepłe dania, zimna płyta, torty, ciasta i desery), fantastyczna obsługa barmańska, możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji.

 

Wystarczy że powiesz nam co siedzi w Twojej głowie – my zajmiemy się resztą!

 

Poniżej mała galeria wspomnień z poprzednich imprez.

 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków impreza Halloween
 • Baccarat Club Kraków Halloween
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków Panieński
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków najlepsze drinki
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków
 • Baccarat Club Kraków