O Baccarat

Krakowski Klub Muzyczny

Strona główna / O Baccarat

 

HISTORIA KLUBU

Kusi. Przyciąga. Uwodzi. Uzależnia.

 

 

Daj się ponieść wyobraźni i odkryj zmysłową aurę jednego z najlepszych miejsc w Krakowie! Baccarat to niepowtarzalny klub muzyczny, w którym doświadczysz niezapominanych wrażeń.

 

 

Dogodna lokalizacja w samym centrum Krakowa, przestronne i eleganckie wnętrza, soczyste dźwięki muzyki dance, pop czy r’n’b w klubowych aranżacjach serwowane przez najlepszych DJ-ów, muzyków oraz wspaniałe drinki tworzone przez naszych barmanów – to tajemnica wyjątkowego klimatu imprez organizowanych w Baccarat Club.

Niebanalne miejsce, które łatwo uzależnia niepowtarzalną atmosferą, uwodzi ekskluzywnym designem, kusi różnorodnością rytmów, przyciąga rozkoszami podniebienia i unikalnym klimatem.

Serce Krakowa – 500m2 powierzchni, 10 sal oraz VIP room. Styl, szyk i klasa. Poznajcie Baccarat – jedyny taki klub muzyczny zlokalizowany tuż przy Rynku! O wystrój naszego klubu zadbali profesjonalni projektanci, uważając na każdy szczegół. Niepowtarzalny charakter Baccaratu podkreśla ekskluzywna aranżacja. Miejsce spontanicznych spotkań i szalonych imprez, także zorganizowanych na zamówienie! Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu wyjątkowych oświadczyn, niezapomnianych wieczorów panieńskich i kawalerskich, pełnych radości urodzin oraz wyjątkowych imprez firmowych krojonych na miarę i potrzeby naszych Gości!
Zapewniamy swobodę oraz komfort – możliwość organizacji kilku imprez jednocześnie, lub na wyłączność – dla najbardziej wymagających.
Nasi DJ-e zadbają o energetyczną muzykę dance, pop oraz r’n’b w klubowych aranżacjach, która porwie do tańca i podtrzyma gorącą atmosferę!
Klasyczne, jak i wyszukane drinki serwowane przez naszych barmanów pozwolą zapomnieć o codzienności i wprawią w szampański nastrój.

Skontaktuj się z nami by wspólnie stworzyć niezapomniane chwile.

Daj się oczarować magii Baccarat Club!

Wyjątkowe Emocje!

Tworzymy Niesamowite Imprezy

Na Krakowskim Rynku

Oświadczyny

Wyjątkowe chwile wymagają szczególnej oprawy. Zaplanuj oświadczyny w klubie Baccarat i spraw, by ten wieczór był niezapomniany!

Zadbaj o Wasze szczęście.
Odważ się odmienić swoje życie!

Wieczór panieński i kawalerski

Postaw na zabawę i relaks przed najważniejszym dniem w życiu. Przestronne i eleganckie wnętrze klubu sprzyja świetnej zabawie, a muzyka serwowana przez DJ-ów porywa do tańca. Nasi Barmani zadbają też, by szklanki całą noc były pełne wyśmienitych trunków.
Daj się porwać!

Przyjęcie weselne

Oryginalne dekoracje, nieprzeciętna oferta muzyczna, niekonwencjonalne wnętrza i najważniejsze..

Atmosfera, jakiej długo by szukać w tradycyjnym domu weselnym sprawią, że najważniejszy dzień w Waszym życiu przejdzie do historii!

Imprezy firmowe

Poznaj swoich pracowników i kontrahentów z innej strony. Zorganizujemy dla Ciebie imprezę, którą będziecie wspominać z wielkim uśmiechem.

Jedno słowo, a zapewnimy rozrywkę na wysokim poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Urodziny

Świętuj wyjątkowe chwile w najlepszej atmosferze Baccarat Club! Zorganizuj swoje urodziny w sercu Krakowa. Wybierz świetną zabawę w rytmach ulubionej muzyki i baw się do białego rana w towarzystwie Twoich gości.

Stwórzmy razem historię, do których chce się wracać!

Imprezy okolicznościowe

Organizacja imprezy na zamówienie to rozwiązanie idealne, by noc na zawsze została w pamięci! Zespół BCC gwarantuje doskonałą obsługę, świetną zabawę oraz bezpieczeństwo.
Skontaktuj się z nami i otwórz się na niezapomniane wrażenia w wyjątkowym krakowskim klubie!