Imprezy firmowe

CZAS NA ZABAWĘ!

Praca pracą.. ale nic tak nie łączy zespołu, jak imprezy integracyjne i wspólna zabawa! Poznaj swoich pracowników oraz kontrahentów z innej strony.

Jeżeli chcesz zapewnić rozrywkę i atrakcje dla członków swojego zespołu nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na profesjonalne agencje eventowe! Skontaktuj się z zespołem Baccarat Club – zorganizujemy dla Ciebie imprezę, którą Ty i Twoi pracownicy będziecie wspominać z wielkim uśmiechem. Muzyka dance, pop oraz r’n’b w klubowych aranżacjach wprowadzi w dobry nastrój, a atmosfera klubu pozwoli się zrelaksować oraz zostawić obowiązki daleko za sobą. Nasi barmani zadbają o unikalne połączenia smakowe, a także zaserwują klasyczne drinki.

Baccarat Club to świetne miejsce na firmową integracje – chętnie doradzimy i pomożemy w wyborze najlepszej opcji! Również z przyjemnością podejmiemy się organizacji eventu według indywidualnego pomysłu. Możesz wynająć cały klub lub pojedynczą salę. Możesz przyprowadzić swojego DJ-a lub zdać się na nas. Catering? Nie ma problemu. Twoi goście nie będą się nudzić – jeśli tylko zechcesz, zapewnimy rozrywkę na wysokim poziomie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jak sprawiliśmy radość!

Zorganizuj z nami ten dzień!